Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Психологічна служба

Date: 20 грудня 2021 о 19:06, Refreshed 17 березня о 14:10

Національна “гаряча лінія” з питань протидії торгівлі людьми

0-800-500-225

(дзвінки в межах України безкоштовні)

+38-044-205-37-36; 205-36-94

(для дзвінків у межах Києва та з-за кордону)

Нейропсихологічні вправи для дітей та дорослих:

Корисні покликання

1. #ДійПротиНасильства
  2. Telegram-бот Правовадопомогапротидіїнасильству
  3. 10 фактів про кібербулінг | UNICEF Ukraine
  4. Кібербулінг: як захистити себе та своїх дітей від віртуального насильства?: https://www.projectkesher.org.ua/news/bezpechnyy-internet-iak-zakhystyty-sebe-ta-svoikh-ditey-vid-kibernasyl-stva/
  5. Що робити, якщо є підозра про булінг – алгоритм дій:

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Організації, що протидіють торгівлі людьми — Організація Об’єднаних Націй, Організація з безпеки і співробітництва в Європі, Міжнародна організація з міграції. Важливе місце в організаційно-правовому механізмі боротьби зі злочинністю належить Міжнародній організації кримінальної поліції. Управління ООН з боротьби з наркотиками і злочинністю є також відповідальним за відвернення злочинності, кримінальне правосуддя, приділяє особливу увагу боротьбі з і торгівлею людьми. У боротьбі з сучасною работоргівлею беруть участь також низка неурядових організацій, як наприклад, «La Strada», «Association for Community Development» (Бангладеш), «Bonded Liberation Front» (Индия), «Anti-Slavery International» (США) та інші.

Заборона работоргівлі, рабства та іх проявів в загальному міжнародному праві знайшла своє закріплення у ряді документів: Конвенція про рабство 1926 року; Конвенція про примусову чи обов’язкову працю (N 29) 1930 року; Загальна декларація прав людини 1948 року; Конвенція про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатації проституції третіми особами 1950 року; Додаткова Конвенція про скасування рабства, работоргівлі та інститутів і звичаїв, подібних з рабством 1956 року; Конвенція проти транснаціональної організованої злочинності від 2000 року; Протокол про торгівлю людьми від 2003 року.

Ла Страда УКРАЇНА (https://la-strada.org.ua/pro-organizacziyu)громадська правозахисна організація, яка працює для забезпечення ґендерної рівності, миробудування, запобігання ґендерно зумовленому насильству, зокрема, домашньому насильству, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню стандартів прав людини в усіх сферах життя суспільства та держави.

Номери «гарячих ліній», на які можна звернутися для отримання безоплатної психологічної допомоги

• лінія Національної психологічної асоціації 0 800 100 102 (з 10:00 до 20:00 щодня);

• урядова лінія 1547 (цілодобово);

• лінія міжнародної гуманітарної організації «Людина в біді» 0 800 210 160 (цілодобово);

• Київський міський центр психолого-психіатричної допомоги при станах душевної кризи 044 456 17 02, 044 456 17 25 (цілодобово);

• лінія емоційної підтримки МОМ 0 800 211 444 (з 10:00 до 20:00 щодня);

• лінія запобігання самогубствам Lifeline Ukraine 7333 (цілодобово);

• лінія кризової допомоги та підтримки Українського ветеранського фонду при Міністерстві у справах ветеранів 0 800 33 20 29 (цілодобово);

• національна гаряча лінія із запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації ГО «Ла Страда-Україна» 0 800 500 335 (з мобільного або стаціонарного) або 116 123 (з мобільного, цілодобово).

Діти, молодь, батьки та вчителі також можуть звертатися по допомогу до експертів проєкту психологічної підтримки «Поруч», корисну інформацію також розміщено на платформі «Спільно».

Пізнавальне відео

ОСНОВНІ ПОРАДИ ДЛЯ ЗАСПОКОЄННЯ І ЗНЯТТЯ ТРИВОГИ

Comments:
Only authorized users can leave comments.